Kenia – przyjęcie na plaży

Related Articles

Sylwester i szaleństwo jakie ogarnia ludzi w tym czasie nigdy nie trafiał do Domatora szczególnie i nie wywoływał zbytniej ekscytacji.

Zupełnie inaczej ten czas wygląda w podróży. W podróży robi się rzeczy, które z perspektywy domowej kanapy mogą zasłużyć najwyżej na komentarz „nigdy w życiu”.

Hakuna matata

Był już sylwester w Mołdawii, padło teraz na afrykańską egzotykę – Kenię.

Diani Beach

W pobliżu Mombasy, drugiego co do wielkości miasta Kenii, znajduje się kilkunastokilometrowa plaża o wdzięcznej nazwie Diani Beach.

Białe piaski, rafa, doskonałe warunki do uprawiania kitesurfingu, można nurkować

Kitesurfing w Kenii

Przyjęcie na plaży

No i było przyjęcie sylwestrowe na plaży i powitanie nowego roku.

Bankiet dla kilkuset gości resortu wypadł zdecydowane sprawnie i przyjemnie. Kuchnia nie zawiodła i dostarczyła wrażeń estetycznych i smakowych, była sama w sobie atrakcją.

Było głośno, radośnie i kolorowo.

Początek roku

Poza tym szczególnym wieczorem podział zajęć był tradycyjny dla takich wyjazdów: Domator wybrał nurkowanie a Żona uzupełnianie zaległej lektury przerywane obserwacją życia resortu z perspektywy leżaka. Wszyscy byli zadowoleni.

Krótka impresja filmowa.

More on this topic

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment
0FaniLubię

Instagram

Najnowsze

Czarnobyl – podróż do Strefy Wykluczenia

Są takie miejsca, które budzą ciekawość, które chce się zobaczyć choć trudno wprost wytłumaczyć dlaczego akurat tam warto pojechać. Jednym z takich miejsc jest Strefa Wykluczenia wokół Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej tak zwana Czarnobylska zona.

Siedemnastowieczna prowizorka na liście UNESCO – Kościół Pokoju w Jaworze

Pokój westfalski kończył wojnę trzydziestoletnią (1618-1648). Wojnę, o podłożu religijnym.Protestancka Szwecja wymogła na katolickim cesarzu Ferdynand III Habsburg aby przyznał śląskim luteranom prawo do wybudowania trzech świątyń na podległych mu terytoriach-w Głogowie, Jaworze oraz Świdnicy.Tak narodziła się idea budowy Kościołów Pokoju w II poł. XVII wieku.

Kenia – przyjęcie na plaży

Sylwester i szaleństwo jakie ogarnia ludzi w tym czasie nigdy nie trafiał do Domatora szczególnie i nie wywoływał zbytniej ekscytacji.Zupełnie inaczej ten czas wygląda w podróży.W podróży robi się rzeczy, które z perspektywy domowej kanapy mogą najwyżej zasłużyć na komentarz „nigdy w życiu”
Inline
Inline